Kerkoj pun kamarier apo puntor pllakash

Shitet nga: Besart 26 Shk 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Jam 23 vjeqar kerkoj pun si kamarier ose puntor per pllaka apo granit kam punur ne viva fresh store dhe ne nje firm te pllakav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim