Kerkojme Infermier/e per pune ne Gjermani

Shitet nga: Osman 26 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkojme Infermier/e per pune ne Gjermani qe kane te kryer nivelin B2 te gjuhes gjermane dhe qe kane pervoje pune. Dokumentacioni i nevojshem: Diploma e shkolles se mesme, qertifikata e gjuhes gjermane, licenca e punes, deshmi mbi punen e kryer - te gjitha keto duhet te jene te perkthyera ne gjuhen gjermane dhe te vertetuara te noteri.


Kontakti - 044/816-506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim