NTP Elektro Ersoni

Shitet nga: Elektro Ersoni 14 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Mirmbajtje dhe instalime elektrike me sitemet me te avansuara
Për informata më të hollsishme na kontaktoni ne keta numra

044 / 75 75 36
049 / 75 75 22

fidanaliu20@gmail.com

ket muaj mund te pranojm edhe ndonje vetur ne menyr kompenzuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim