Ndertojm projektojm shtepi banesa dhe lokaleja

Shitet nga: Nexhi 17 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
ndertim i lart dhe i ult shtepi banesa lokale prej themelit deri ne kulm punojm edhe me oferten qelsi ne dor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim