Perpunim i kopshtit

Shitet nga: laverues 22 Mar 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Bejm lavrimin e kopshteve , oborreve ,arave etj me motokultivator dhe mjete percjellese
per me shum na kontaktoni ne kte numer te telefonit : 044322488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim