Punojme pune te keramikes dhe sanitaris

Shitet nga: arif berisha 18 Jan 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Punojme pune te keramikes dhe sanitaris duke perfshir vendosjen e mozaikeve te ndryshem , instalimin e ujit ne shtepit/banesat tuaja dhe vendosjen e gureve te ndryshem dekorativ siq shihen ne foto . Mund te na kontaktoni permes :
Facebook :


https://www.facebook.com/pages/Punojm%C3%AB-pun%C3%AB-t%C3%AB-mjeshtris%C3%AB-keramik-pllaka-sanitari/837384266293681?fref=tsViber : +37744284937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim