Qeshme prej gurit .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 10 Maj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Mir se vini ne faqen ton , shesim qeshme dhe funtana prej gurit ,si dhe kryem keto pun prej gurit si :
dyer te oborrit me qemer , kamina te llojllojshem , mure oborri, grilla , furra buke tovolina sipas madhsis etj.
per qdo rast kontakto pronar , Behar Bytyqi tel: 044 562 177
JEMI NGA KUMUNA E MALISHEVES JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim