Ustah i rimes-nehati-

Shitet nga: strujaxhia 10 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
baj riparime elaktrike,instalime,percele neper ploqa,shum mir dhe shum lir me pervoj 20 vjeqare ejani dhe binduni-munsija e kompenzimit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim