Bëjm mbjellje e gjitha llojev pemve (grande)

Shitet nga: Sovran 18 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm mbjelljene gjitha llojev pemeve nga lavrime deri në perfundim si dhe grande ministris per info 045570061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim