Bejm rregullini e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: shqiprimi-park 08 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
1 bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni
2 renovimin e kubzabav
3 hapjen e kanallave me bager
4 ngjeshjen e temelav
5 dhe bejm edhe bjedhejen e barit
me provoj shum vejqare me ne zubukrohet oborri juaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim