Punojm Sera nga 1deri 50 ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Construction Metal Tre 04 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Punojme sera moderne te madhesive te ndryshme, prej 1-50 ari,(mundemi dhe me shume).
Kontakt
044-541-337,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim