Sherbime te rregullimit te oborreve dhe shtepive..

Shitet nga: Person i pa publikuar 27 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Pershendetje.
jemi nga qyteti i gjilanit ku bejm projektim te kopshteve,lokaleve,shtepive.
ofrojm sherbime si : vetem projektimin e shtepive jasht dhe mbrenda, bejm projektimin mbikshyrjen,nese ne projektojm mbikshyrim dhe rregullojm kopshtin tuaj do keni mbykshyrje deri ne 6muaj,
bejmë projektim: Arkitektorial,Mekanik,Statik,Elektro, të gjitha projektet e lartceukra do prezantohen ne sistemin 3D dhe 2D
Kemi pervoj ne këtë drejtim dhe shpresojm të fitojm besimin tuaj.
Mund te na kontaktoni permes viberi ne numrin +37744885112
punojm sipas sistemit qelsat ne dorë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim