Ëmbëlsira me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ëmbëltore BESI 30 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Përgadisim të gjitha llojet e ëmbelsirave sipas dëshires tuaj si:Torte për Dasma,Fejesa,Ditëlindje etj...ju mund të na kontaktoni në Viber :+377 44 485 738 si dhe në Fb: www.facebook.com/embeltorebesi,ku ju mund të bëni porosin dhe të zgjidhni ëmbëlsiren tuaj ne komunen e Gjilanit dhe Kamenices transporti ësht gratis ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim