Dj NEHA ....DJ per dasma dhe ahengje te ndryshme..

Shitet nga: nehat 07 Pri 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
DJ NEHA .bejm muzik per dasma dhe ahengje te ndryshme .rezervoni tani qe neser mos te jet von
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim