Tenda me Qera 049/306/493

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme montimi dhe transporit gratis ne gjith kosoven kontakto per rezervim 049-306-493 viber +383-49-81-71-81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim