Tenda me qera GJILAN

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Ipen tendat tavolinat dhe korrikat me qera me dimensione te ndryshme transporti dhe montimi gratis ne gjithe kosoven per rezervim kontakto 049-306-493 viber +383-049 306 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim