Tenda tavolina dhe karrika ne sherbimv

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP "Shega" 22 Gsh 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Tenda(shatora) ne sherbim me dimenzion 5x10 6x12 5x12 (shatori eshte me ndriqim)

Karrika
Tavolina

TEL: 045/259-569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim