Tenda,tavoline dhe karrika me qera 049/869 063

Shitet nga: shatora 05 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Tenda ne sherbim te AL me dimenzione te ndryshme

Tavolina PVC

Karrika PVC


049 869 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim