TENDA KORRIKA TAVOLINA ME QERA GJILAN

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Ipen tendat tavolinat dhe korrikat me qera me dimensione te ndryshme transporti dhe montimi gratis ne gjithe kosoven per rezervim kontakto 049-306-493 viber +383 49 81;71;81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim