Tenda me qera 049-306-493

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Tenda me qera transporti dhe montimi gratis ne gjithe kosoven per rezervim kontakto viber +383-49-306-493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim