Sallon Ondulimi ELISA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sallon Ondulimi ELISA 28 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
I bejme te gjitha keto sherbime si:
Premje dhe Fenirim
Ngjzrosje Shatir
Menivall
Frizure Grim
Depilim i Krejt Trupit
Depilim i Fetyres
Heqjen e Vetullave
te gjitha keto sherbime me lire se ne sallonet e tjera vetem tek Salloni ELISA i cili gjendet ne rrugen Rr.Reshat Ymeri (7 korrik) per qdo kontakt mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit si ne viber ne po te njejtin numer +37745692025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim