Bakllava dhe tatli

Shitet nga: Anisa 22 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bakllava 30 euro - Tatlia 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim