Bakllava te cilesise se larte me arra kualitative

Shitet nga: "Joni-Comerc"- Gjilan 12 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Ofrojme BAKLLAVA per ju dhe per ata te cilet deshirojne kualitet dhe cilesi te larte. Ne nuk bejme punen tone vetem te duket bukur por shija e saj te mahnit. Nese jeni prej atyre qe e dalloni te miren provojeni dhe do te mbeteni te kenaqur tej mase nga kualiteti i ofruar. Provoni dhe binduni. Porosia behet 2-3 dite me heret per arsye te porosive te shumta qe kemi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim