Flia

Shitet nga: roni 07 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bojm flia me porosia mundeni permes numrave te beni kontakte bejm edhe jasht komunes transportin fliat te mdhajat keni me qmim shum te arsysh kemi ofert temir per resteorante dhe furra jumir presmi nr. Viber +37745404590
+37745587407
045587407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim