Flija extra

Shitet nga: azemine salihu 28 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejm pregaditjen e flijave....ju garantojm cilesi,pasterti,ju bafte mire....kemi dy lloje.15.euro dhe 20 euro tepsia me e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim