Turshi me Porosi

Shitet nga: ----- 11 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Turshi te ndryshme me porosi- Receta te reja dhe te vjetra..

Shpejt, mire e lire


https://www.facebook.com/Turshi-me-porosi-408940559279457/timeline/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim