Perkthime te dokumenteve nga gjuha ruse

Shitet nga: Hamdi Ademi 08 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Perkthime te dokumenteve nga gjuha ruse ne gjuhen shqipe dhe anasjelltas, nje faqe te dokumenteve kushton 15 euro, kurse materialet tjera me shumice , sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim