Perkthyes i gjuhes ruse

Shitet nga: Hamdi 25 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Bej perkthimin e dokumenteve nga gjuha ruse dhe anasjelltas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim