Skicim i dritareve dhe dyerve te plastikes(oferta)

Shitet nga: avdil 16 Shk 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
bej vizartimin dhe skicimin e dizajneve te dyerve dhe dritareve ne menyr profesionale per firmat qe miren me punimin e dyrve dhe dritareve te pllastikes
mundemi me kontaktu edhe ne viber
+377 45 514 584
qmimi sipas marrveshjes
ose jam ne gjendje me punu ne orar te plot ne ndonje firm qe me oferton vend pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim