BEJM PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE KAUQVE SI DHE..

Shitet nga: rexhep ademi 15 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN SHTEPIVE BANESAVE KAUQVE VETURAVE BRENDA POLIR DHE LARJEN E VETURAVE NORMAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim