Bejm eliminimin e insekteve dhe brejtsve

Shitet nga: SAMI 02 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim

Bejm eliminimin e insekteve (bubashvabave) bubrecave e tjer.
Me preparate ekologjike amerikane tretmani zgjat vetem tridhjet (30) minuta pa pasur nevoj te leshoni shtepine,lokalin apo banesen.Si dhe garantojm ne sherbimet e kryera.
Leshojm edhe vertetima per sherbimin e kryer
KOMPANIA JON (N.SH. EKO-TIME)ESHT E LICENCUAR NGA
AGJENSIONI I USHQIMIT DHE VETERINES
(MINISTRIA E BUJQESIS)

Ushtrojm veprimtarin e dezinfektimit sipas porosis ne te gjithe teritorín e Kosoves.


nr=044-551-949
nr=049-208-646

Faleminderit per Mirkuptim!!
EKO-TIME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim