Firma e Pastrimit "Pastërtia"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Firma e Pastrimit "Pastërtia" 27 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjmë Pastrimin e banesave lokaleve dhe shtepive ne mënyrë profesionale
Prn:Regjie Shkodra
044/691/362
045/472/216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim