Firma e Pastrimit "Pastërtia"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rexhie Shkodra 28 Gsh 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjmë Pastrimin e Banesave Lokaleve Dhe Shtepive ne Menyre Profesionale
Për Informata me te hollesishme Na Lajmroni ne Numrat
044/691/362
045/472/216 (Viber)
Mund Te Kontaktoni edhe ne Rrjetin Social në Facebook: Firma e Pastrimit Pastërtia

Prn:Rexhie Shkodra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim