Flija te mira familjare

Shitet nga: kadrush 08 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Flija te mira familjare
Jemi n zabel sahit ages
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim