Kanalizime BEJM HAPJEN E KANALIZIMEVE

Shitet nga: Fidan 03 Tet 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJMHAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE T E KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE QMIME SHUM TE VOLITSHME!! NE GARANTOJM NE ZHBLLOKIM DHE PASTRIM 1OO% TE TE GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE GJITHASHTU BEJM EDHE INQIZIMIN E GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE ME KAMERA ME MODERNE DHE SANIMIN E GJITHA DEFEKTEVE .. KOMPANIJA "FIDANI" .... 24 ORE NE SHERBIMIN TUAJ.... PER KONTAKT LAJMRONI NE NR: 045 376 376 049 120 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim