Kompania Svisse Pastrimi GJILAN

Shitet nga: Teuta Rashiti 17 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania Pastrim SWISSE , ne gjilan kujdeset per ambientin e mirmbjatjes suaj, me teknik evropjane e menagjuar nga zvicrra, nese deshironi te keni pasterti ne stepit apo kaletriste , kontaktoni me ne ose me imel , andaj keni deshir te jeni me ne , keni ede oferta te ndryshe ju faliminderit rajoni gjilanit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim