Kompania e pastrimit gjeneral Swiss Pastrimi nga..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Swiss Pastrim 04 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania e pastrimit gjeneral ''Swiss Pastrim'' nga Gjilani kryen keta sherbime;
1-Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona;
2- Bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re,pastrimin e dritareve,dyerve,dyshemet,keramiken;
3-Bejm dezinfektimin e shtepive te pabanuara prej shum kohesh. ;
4-Bejm pastrimin e shtepis se juaj edhe pas ahengjeve tuaja familjare ;
5-Bejm pastrimin e banesave tuaja ne menyre shum profesionale;
Mos humbni kohe ju mirpresim ne keta nr,tel, 045436640 dhe 045885521 me respekt KOMPANIA E PASTRIMIT PROFESIONAL''SWISS PASTRIMI'' GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim