Kompania e pastrimit gjenerel "LUMTURIA"

Shitet nga: kompania e pastrimit "Lumturia" 09 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
te gjitha ne nje vend
kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' kryejm keto sherbime;bejm pastrimin e shtepive,banesave lokaleve.zyreve ne menyr gjenerale me ;mjetet,detergjentet dhe puntoret tone,ju mirpresim ne keta nr,tel,
044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim