Kompania e pastrimit

Shitet nga: kompania epastrimit 18 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' nga Gjilani kryen keta sherbime; 1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona. 2] Bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re,pastrimin e dritareve,dyerve,dyshemet,keramiken,inventarin e banjove si edhe pastrimin dhe vendosjen e mobiljeve neper vendet e veta. 3] Bejm dezinfektimin e shtepive te pabanuara prej shum kohesh. 4] Bejm lyerjen me polokolor te te gjitha ngjyrave sipas deshires suaj. 5] Bejm bartjen e gjesendeve te panevojshme [te vjetra] deri te depot e mbeturinave me transportin ton. 6] Bejm pastrimin e shtepis se juaj edhe pas ahengjeve tuaja familjare si;dasmava,fejeseve,ditelindjeve,synetive si babinave te femijeve tuaj Ju mirpresim ne keta nr,tel, 044322488 dhe 045208629 me respekt KOMPANIA E PASTRIMIT GJENERAL''LUMTURIA'' GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim