PASTRIM GJENERAL I SHTEPIJAVE

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 11 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet detergjentet dhe puntoret tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim