PASTRIM GJENERAL

Shitet nga: Kompania E Pastrimit Lumturia 23 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E SHTEPIJAVE DHE BANESAVE NE MENYR GJENERALE ME ;MJETET,DETERGJNETET DHE PUNTORET TONA,JU MIRPRESIM NE KETA NR,TEL, 044322488 DHE 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim