PASTRIMI GJENERAL ''LUMTURIA''

Shitet nga: Kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 25 Gsh 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona tel,044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim