PASTRIMI I PERDEVE

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 25 Gsh 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E PERDEVE DHE HEKUROSJEN E TYRE NESE KA NEVOJ QMIMI PER M2 [METER KATRORE], SHUM I VOLITSHEM,PASTRIMIN E BEJM ME DETERGJENTET ADEKUATE PER PASTRIMIN E PERDENE DHE UJ VETEM PER PERDE JU MIRPRESIM NE KETA NR,TEL,044322488 DHE
045208629 PASTRIMI ''LUMTURIA'' GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim