PASTRIMI I SHTEPIJAVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 06 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E SHTEPIJAVE NE MENYR GJENERALE ME MJETET,DETERGJENTET DHE PUNTORET TONA ,JU MIR PRESIM NE KETA NR,TEL, 044322488 DHE 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim