PASTRIMI I SHTEPIJAVE

Shitet nga: PASTRIMI I SHTEPIJAVE 27 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin eshtepijave ,banesave dhe lokaleve ne menyr gjenerale me;mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,njeherit ju njoftojm se bejm edhe pastrimin e tepijave dhe kauqeve me nji qmim shum te arsyeshem ju mirpresim ne keta nr,tel,044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim