Pastrim gjeneral

Shitet nga: Basri 20 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrim gjeneral te veturav.mbrenda dhe jasht si dhe bejm pastrim te tepijav kauqav dhomav te fjtjes si dhe pastrim te dritav te veturav. Gjindemi ne gjilan 044 933 911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim