Pastrim gjeneral

Shitet nga: kompania e pastrimit gjwnwral -LUMTURIA- 24 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me ;mjetet,detergjentet dhe puntoret tona ju mirpret kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' Gjilan.

ju njoftojm se nje video qe eshte paraqitur neper shpalljet tona nuk eshte e jona


faleminderit per mirkuptim tel;044322488
045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim