Pastrim gjeneral

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA- 06 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejme pastrimin e shtepive banesave dhe lokaleve afariste me nje qmim shume te voliteshem dhe me nje profesionalizem te larte per me shume na kontaktoni ne keta numra te telefonit

045-208-629 dhe 044-322-488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim