Pastrim gjeneral

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral -LUMTURIA- 09 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejme pastrimin e shtepive banesave dhe lokaleve afariste me nje qmim shume te volitshem dhe me nje profesionalim te larte per me shume na kontaktoni ne keta numra te telefonit 045-208-629 dhe 044-322-488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim