Pastrim i shtepive

Shitet nga: Bani Kastrati 26 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimij gjeneral te shtepive si mbrenda ashtu dhe jasht si dhe pastrimin e kopshteve (oborrit) çmimi sipas marrveshjes
nr kontaktues 045 -538-734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim